ما که هستیم

شرکت پیماب (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۲ به منظور انجام فعالیت های اجرایی در زمینه زیربنایی آب شامل سد سازی، تونل های انتقال آب، نیروگاه های برقابی، فاضلاب های شهری، آبیاری و زهکشی سازه های دریایی، نفت، گاز، پتروشیمی، راه و ترابری، صنعت، ساختمای صنعتی و مسکونی تاسیس گردیده است. مطابق چارت سازمانی و تشکیلاتی، دپارتمانهای مختلف شامل: اجرایی، فنی، پشتیبانی و تدارکات، اداری و مالی با زیر مجموعه های مربوطه با شرح وظایف مشخص در دفتر مرکزی شرکت پیماب فعال در زمینه سد سازی، زیر نظر مدیر عامل انجام وظیفه می نمایند.
عمده مسئولیت کارکنان شرکت پیماب در دفتر مرکزی هماهنگی، کنترل، ارائه خدمات فنی و پشتیبانی، لازم به کارگاههای مختلف طرح های در دست اجرا می باشد.
اولین کار بزرگ اجرایی شرکت پیماب سد سازی، ساخت سد بتنی قوسی بلند جیرفت و نیروگاه برقابی آن بوده است که در سال ۱۳۷۲ به بهره برداری رسید. سپس بعنوان یک پیمانکار فعال وارد عرصه بزرگی از کارهای اجرایی کشور گردید و تاکنون توانست پروژه های ملی بزرگی را اجرا نماید و یا در دست اجرا دارد. شرکت پیماب طی سالها ی گذشته بمیزان قابل ملاحظه ای بر توانمندیهای ماشین آلات و تجهیزاتی خود برای انجام کارهای حجیم بتنی و خاکی و حفاری در فضاهای زیر زمینی و روباز افزوده و امروزه قادر است کارهای محوله را در مناسبترین شرایط زمانی و با کیفیت لازم به انجام برساند. شرکت پیماب با تیم های فنی و اجرایی مجرب خود توانست با شرکت های مشاوران و پیمانکار داخلی و بین المللی ارتباط برقرار نموده و توافق های لازم را برای انجام کارها بصورت قراردادی کسب نماید. شرکت پیماب آمادگی انجام کارهای زیر بنایی بزرگ همچون سد سازی و احداث تونل را در خارج از ایران دارا بوده و آماده همکاری با پیمانکاران و گروه های سرمایه گذار می باشد.

چشم انداز شرکت پیماب در افق تعریف شده سند راهبردی شرکت

شركت پيماب با استفاده از ساختاري انعطاف پذير سيستم هاي بهره ور ، رهبري خلاق ، فرهنگي قوي ، فناوري مناسب و نيروي انساني متخصص به عنوان سازماني تخصصي در حوزه صنعت خدمات مهندسي ، نه تنها داراي نقشي موثر در توسعه اين صنعت در كشور باشد بلكه با حضور فعال در بازارهاي منطقه اي به عنوان پيشروترين شركت پيمانكاري در حوزه هاي كاري تعريف شده ، سرآمد شركت هاي منطقه گردد.

برنامه های آتی شرکت پیماب

توسعه كيفي منابع انساني
حضور مستمر در پروژه هاي داخلي و خارجي
تسريع در زمان اتمام و راه اندازي پروژه هاي در دست اقدام ( البته با تفكيك مطلوب)
توسعه دامنه فعاليت هاي شركت در ديگر عرصه ها از جمله راه و ساختمان ، صنعت ، نفت و گاز . پتروشيمي و تجهيزات
افزايش سود آوري و حقوق صاحبان سهام
مشاركت با ديگر شركتهاي فعال در زمينه هاي آب و غير از صنعت آب جهت هم افزايي موثر در نيل به اهداف توسعه
فعاليت مضاعف شركت در جهت جذب منابع مالي ( فايناس) براي استفاده در پروژه ها

معرفی هیئت مدیره

مهندس حمید صباغ فرشی

مدیر عامل

دکتر محمدرضا کاویانپور

رئیس هیئت مدیره

مهندس رضا قبادی

عضو هیئت مدیره و معاون فنی

مهندس عباس صحت

عضو هیئت مدیره

چارت سازمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *